PLC sturing Dräger O2-meting
Projectdetails
- Type project: PLC sturing programmatie, HMI visualisatie
- Doel: Meten zuurstofniveau in verschillende ruimtes & Visualiseren via HMI
Projectomschrijving
PLC sturing programmatie
Voor dit project hebben we bij de klant een Dräger zuurstofmeter geïnstalleerd om in vier verschillende ruimtes het zuurstofniveau te meten. De Dräger O2-meter beschikt over een Profinet interfacekaart en is via een netwerkkabel verbonden met de PLC.
Aan de hand van een HMI module wordt het gemeten zuurstofniveau in de verschillende ruimtes weergegeven.
Verder hebben we dit project voorzien van een alarmsysteem. In het geval van een te lage zuurstofmeting of een storing van de zuurstofmeter wordt de gebruiker onmiddellijk via SMS gewaarschuwd. Deze alarmering wordt uitgevoerd via een Ewon module.
Projectfoto’s

CONTACTGEGEVENS
Belogic BVBA
Olivier Camerman
Rouwbergskens 7 Unit 15
2340 Beerse
Tel: +32 474 39 08 08
E-mail: info@belogic.be
BTW: BE0832.748.463
OP DE KAART
OVER BELOGIC
BeLogic is gespecialiseerd in procesautomatisatie en machinesturing voor bedrijven. Dankzij onze jarenlange ervaring, onze flexibele en snelle service kan u steeds op ons rekenen.